AvalehtSoovide nimekiri (0)Teie kontoOstukorvKassa

Müügitingimused

Kui Te tellite toodeid e-poes www.pulmamaailm.ee , siis olete nõus Müügitingimustega.

1.2. Käesolevatele tingimustele reguleerivad Kaubamaja vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3. Kui Klient registreerib e-poes www.pulmamaailm.ee, siis kinnitab, et registreeris, et tellida Toodeid, tutvustas ja on nõus Müügitingimuste reeglitega ja kohustub, et tegeleb vastavalt seduse.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hind

Hinnale võib lisanduda kohaletoimetamistasu vastavalt tellimuse vormistamise käigus valitud tarneviisile.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Toodete tarnimine

Lähimasse Eesti Posti kontorisse tähtmaksikirjana või postipakina. Kaup jõuab kohale kolme tööpäeva jooksul. Pakk väljastatakse elukohajärgsest postiasutusest isikut tõendava dokumendi alusel. Hind 3,50 €.

SmartPosti pakiautomaatide võrk kaubanduskeskustes üle Eesti. Kaup jõuab kliendi poolt valitud pakiautomaati kolme päeva jooksul. Hind 3,20 €.

Toodete tarnimist osutatakse üle Eesti.

Saadame ka paki välismaale, saadetava paki postikulud on vastavalt Eesti Posti (Venemaa ja teised riigid) või Smartposti (Soome) hinnakirjale.

Kohe kui kaup on saabunud postioperaatori klienditeenindusse, teavitatakse Klienti sellest elektronpostiga.

Klient on kohustatud enne tellimuse vormistamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Kaupmees ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Toodete eest tasumine

Maksetähtajaks on 2 tööpäeva alates arvel näidatud kuupäevast ja kellajast. Juhul, kui raha ei laeku maksetähtajaja jooksul, siis tellimus ja arve tühistatakse automaatselt.